تبلیغات
الی عروسک
قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای

الی عروسک
از مردم طماع راستی مجوی و از بی وصل وفا مخواه.
نویسندگان
نظر سنجی
لطفا نظر خود را راجب وبلاگ بدهید؟

وطن امروز:سرهنگ عبدالعلی عبدی‌پور گفت: 23 اسفند‌ماه سال گذشته ساعت 10 صبح زنی 25 ساله دانشجو که باردار نیز بوده است در خانه‌اش واقع در شهر جهاد به طرز فجیعی به قتل رسید و 25 حلقه النگو و دستبند طلای وی به سرقت رفت.

رئیس‌پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از زمان وقوع حادثه تیم مجربی از كارآگاهان جنایی این پلیس پیگیری پرونده را آغاز كردند كه در تحقیقات گسترده و میدانی انجام شده و اقدامات امنیتی، 160 نفر از افرادی كه با مقتول در ارتباط بودند شناسایی شدند؛ با هماهنگی با مقام قضایی تحقیقات از این افراد انجام شد.

رئیس‌پلیس آگاهی كهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان كرد: در روند رسیدگی به پرونده شوهر 40 ساله مقتول، دوم فروردین‌ماه سال جاری به خاطر مرگ همسرش خودكشی كرد كه اقدامات درمانی موثر واقع نشد و در بیمارستان فوت كرد.

سرهنگ عبدی‌پور بیان كرد: خودكشی همسر مقتول و فوت وی تسریع در روند تحقیقات را با مشكل مواجه كرد و طرح فرضیه‌هایی از جمله قاتل بودن شوهر مقتول ‌یا اطلاع از وقوع قتل تحقیقات را مشكل‌تر كرد ولی با این وجود كارآگاهان پلیس آگاهی كهگیلویه و بویراحمد با تلاش و جدیت به كار خود ادامه دادند.

وی ادامه داد: افرادی كه پلیس به آنان مظنون شده بود از اقشار مختلف اجتماعی از جمله بازاری و كارمند بودند؛ حفظ حیثیت و آبروی اشخاص یكی از مشكلات اساسی در روند تسریع در انجام تحقیقات تیم پی‌جوی پرونده بود.

رئیس‌پلیس آگاهی كهگیلویه و بویراحمد افزود: در این‌باره‌ 29 هزار و 704 تماس تلفنی و پیامك‌های تلفنی مقتول و مظنونان پرونده تجزیه و تحلیل شد؛ در این زمینه 25 نفر از آنان كه بیشترین ظن به آنان بود با هماهنگی مقام قضایی مورد بازجویی علمی قرار گرفتند كه ضمن تحقیقات گسترده از آنان رفع مظنونیت شد.

عبدی‌پور عنوان كرد: در ادامه تحقیقات میدانی پرونده مشخص شد یكی از گوشی‌های تلفن همراه مقتول كه توسط قاتل به سرقت رفته بود 2 ساعت بعد از وقوع قتل در منطقه كوپن شهرستان رستم خاموش شده است.

وی اظهار كرد: با این وجود دایره تحقیقات به سمت منطقه نورآباد (كوپن) كه محل سكونت بستگان مقتول و شوهرش بود، محدود شد.

رئیس‌پلیس آگاهی كهگیلویه و بویراحمد گفت: سرانجام با كارهای تحقیقاتی و اطلاعاتی وسیع و تلاش ماموران این قاتل 31 ساله دارای شغل آزاد و متاهل و دارای سابقه كیفری در روستای كوپن شهرستان شناسایی و دستگیر شد؛ وی، شوهر دختردایی مقتول بود.

سرهنگ عبدی‌پور یادآور شد: در تحقیقات انجام شده، قاتل ابتدا منكر موضوع قتل شد ولی با وجود دلایل و مدارك غیرقابل انكار از سوی ماموران بازجو، لب به اعتراف گشود و به جرم خودش اقرار كرد.

وی افزود: قاتل به گفته خودش شاگرد اتوبوس بوده و از زمستان 89 بیكار شده و به خاطر تنگدستی و به‌دست آوردن مقداری پول برای خرید یك خودرو به هر دری زده تا اینكه شب قبل از حادثه نقشه قتل مقتول به خاطر سرقت طلاهایش در ذهنش رسوخ كرده و فردای همان روز یك كارد آشپزخانه از ‌كوپن‌ برمی‌دارد و به یاسوج می‌آید.

رئیس‌پلیس آگاهی كهگیلویه و بویراحمد گفت: قاتل اعتراف کرد: «به در خانه مقتول رفتم و زنگ را به صدا در‌آوردم و بعد از معرفی خود و وارد شدن به خانه، صبحانه خوردم و بعد از اینكه شك نداشتم فرد دیگری در ساختمان نیست در حالی كه مقتول در حال پوشیدن لباس برای خروج از خانه بود ناگهان كارد آشپزخانه را محكم در كمر او فرو‌بردم كه موجب جیغ كشیدن مقتول شد و بلافاصله ضربات متعددی به تمام بدنش وارد كردم و او را به قتل رساندم».

سرهنگ عبدی‌پور تصریح كرد: به گفته قاتل 25 عدد النگو و دستبند طلای او را از دستش خارج كرده اما چون ترسیده بود، نتوانست تمام طلاهایش را سرقت كند.

وی ادامه داد: قاتل، طلاها را در یك نایلون می‌گذارد و بعد در خانه را با كلید از بیرون، قفل و در سرویس بهداشتی گوشه حیاط دست و صورتش را می‌شوید و در خیابان پشت خانه سوار تاكسی می‌شود و به ترمینال می‌رود و از آنجا با تاكسی دیگری به ‌كوپن می‌رود و تلفن همراه مقتول را كه با خود برده بود خاموش می‌كند.

رئیس‌پلیس آگاهی كهگیلویه و بویراحمد گفت: قاتل، طلاها را در 9 فروردین‌ماه امسال در یكی از استان‌ها 57 میلیون ریال به فروش می‌رساند و با پول آن، یك وانت‌بار خریداری می‌كند و با آن مشغول خرما‌فروشی می‌شود.

سرهنگ عبدی‌پور با بیان این مطلب كه قاتل می‌گفت «فكر نمی كردم هیچ‌وقت شناسایی شوم»، گفت: متهم به همراه پرونده به دادسرا اعزام و پس از صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.
 [ چهارشنبه 18 خرداد 1390 ] [ 02:52 ب.ظ ] [ الی عروسک ]

درباره وبلاگ

موضوعات
آمار سایت
  بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :


كدهای جاوا وبلاگ

قالب وبلاگ

اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها

FreeCod Fall Hafez

انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس